Eigenaar : Ernest Spaas
Ernest heeft deze Estlandse ijsskeeter nagebouwd van het exemplaar van Bouw in 2019. In 2020 heeft dezeild op het ijs van Orsa.

Tweedehands DN's, we hebben diverse leden die nog op zoek zijn naar een DN.
Oudhollandse ijsschuiten, we willen graag dat alle oudhollandse ijsschuiten die ergens in de balken hangen weer op het ijs komen want er zijn genoeg liefhebbers voor.
weten jullie iets, laat het ons weten, bedankt
aanmeldingen via de Robben
==================================
Te Koop :-
DN, gebouwd in 1968
prijs : een redelijk bod !
met twee extra koperplanken, 1 extra masten diverse hoezen.
voor informatie melden via de Robben.
=========================
ijsschuit “Fantoom” oftewel de RAV 1
mooie ijsschuit, gebouwd door Johan Bakker in Roelofarendsveen. ijszeiler is in goede staat en met trailer. Afgelopen jaren ook mee geweest naar Polen.
vraagprijs EUR 3500.= (interesse, even melden bij de Robben want dan brengen we u in contact met de verkoper).
Skeeter Noorderlicht te koop
-------------------------------------------------
Monotype X Kolibrie te koop
Robben vlaggen op voorraad :
Prijzen :
puntvlag 30x45 cm Eur 7.-
vlag 60x90 cm Eur 20.-
vlag 100x250 Eur 35.-
grotere maten op aanvraag
wachten op sterk ijs…..
veel ijszeilen !!!!
We gaan nog steeds ons 50 jarig jubileum vieren op het Kaags ijs !
- Er worden al plannen gemaakt om de Koek en Zopie tent van De Robben op te tuigen wanneer het ijs sterk genoeg is.
- Clubkampioenschap in de DN, alleen wanneer het ijs en omstandigheden veilig zijn maar de praktijk leert dat dit heel moeilijk te organiseren is op de Kaag vanwege de vele schaatsers.
-“Robben on tour” , op zoek naar ijs- ijszeilen in het buitenland, wanneer we hier weer een zachte winter hebben dan gaan we in februari 2021 weer gezamelijk naar het buitenland !
==================================
herinnering aan de oudhollandse ijsdag op de Kaag :
georganiseerd door de ijszeilvereniging „de Robben” en ijsclub Kagermeer op 3 februari 1996
Eigenaar : Ernest Spaas
Ernest heeft deze Estlandse ijsskeeter nagebouwd van het exemplaar van Bouw in 2019. In 2020 heeft dezeild op het ijs van Orsa.